برای مهاجرت به یونان استارگیت را دنبال کنید

سفر به یونان و ایتالیا+ نقشه و فاصله دو کشور

محتویات این نوشته:

ایرانیانی که در یونان و ایتالیا زندگی می‌کنند قطعاً از آوازه هر دو کشور در بسیاری از زمینه‌ها، مخصوصاً گردشگری و باستانی، بی‌نصیب نمانده‌اند. یونان به‌عنوان دروازه اروپا و ایتالیا به‌عنوان یک مقصد گردشگری بینهایت دل‌فریب، با جاذبه‌های بی‌شماری که در دل خود نهفته دارند، می‌توانند یک پکیج مسافرتی تمام‌عیار برای عاشقان اماکن باستانی و زندگی اروپایی مدرن و مخصوصاً زندگی شبانه باشند. با توجه به فاصله اندک یونان تا ایتالیا، این دو کشور بهانه کافی برای ماجراجویی به ایرانیان ساکن هردو کشور می‌دهند. چه ساکن یونان باشید چه ایتالیا، اگر هنوز فرصت بازدید از یکی از این دو کشور دوست‌داشتنی را پیدا نکرده‌اید، در مقاله امروز استارگیت، به شرایط  سفر از یونان به ایتالیا و جزئیات مسیر یونان به ایتالیا و برعکس می‌پردازیم.

نگاهی به نقشه یونان و ایتالیا

در تصویر بالا می‌توانید با موقعیت جغرافیایی این دو کشور بیشتر آشنا شوید. با توجه به اینکه در همسایگی هر دو کشور، دریای مدیترانه واقع شده و این دریا رابط بین این دو کشور است، آن دسته از گردشگرانی که قصد سفر به یونان یا ایتالیا و برعکس را داشته باشند، برای لذت از مسیر سفر، مخصوصاً سفر اولی‌ها، مسیر دریایی را انتخاب می‌کنند.

نگاهی به نقشه ترکیه و یونان و ایتالیا

نقشه یونان تا ایتالیا

یکی از مسیرهای پر رفت‌وآمد ایرانیان ساکن ترکیه، کشور یونان است. یونان به‌عنوان اولین کشور اروپایی که به‌عنوان دروازه اروپا شناخته می‌شود، توجه بسیاری از ایرانیان مقیم استانبول را جلب کرده است. جالب اینجاست که پس از سفر به یونان از طریق ترکیه، تجربه سفرهای اروپایی از یونان به کشورهای ایتالیا و آلمان، به مذاق ایرانیان خوش آمده است.

از یونان تا ایتالیا چند ساعت راه است؟

  • برای شروع سفرتان لازم است نوع وسیله حمل‌ونقل را انتخاب کنید:
  • پرواز یونان به ایتالیا- آتن به میلان حدود 3 ساعت (با تغییر شهر مقصد، مدت‌زمان پرواز هم تغییر می‌کند)
  • قطار یونان به ایتالیا- آتن به پاتراس حدود 3 ساعت (با تغییر شهر مقصد، مدت‌زمان سفر و تعداد قطارها تغییر می‌کند)
  • کشتی از یونان به ایتالیا- از یونان به ایتالیا با کشتی حدود 20 ساعت فاصله است (نوع کشتی، کشتی تفریحی کروز خواهد بود)

فاصله یونان تا ایتالیا با کشتی چقدر است؟

فاصله یونان تا ایتالیا با کشتی حدود 1118 کیلومتر است. عموم مسافرانی که عازم یکی از دو کشور یونان یا ایتالیا هستند، خطوط هوایی را اولویت حمل‌ونقل خود انتخاب می‌کنند. اما اگر هیجان سفرهای دریایی شما را رها نمی‌کند و دوست دارید از لذت تماشای طلوع یا غروب خورشید درحالی‌که روی دریا شناور هستید، بی‌بهره نمانید، می‌توانید با خرید بلیط کشتی، تجربه‌ای تمام‌عیار را برای خود و عزیزانتان خلق کنید.

از یونان به ایتالیا با کشتی کروز

کشتی کروز یونان به ایتالیا قرار است حسابی شما را شگفت‌زده کند! پس از سوارشدن به کشتی کروز یونان و ایتالیا، ترکیبی از جزایر خیره‌کننده یونانی را در برابر زیبایی ونوسی ایتالیا پیش رویتان خواهید داشت. اما این کشتی چطور مسافران خود را غافلگیر می‌کند؟

از یونان به ایتالیا با کشتی کروز

تور کشتی کروز MSC Cruises رؤیای بی تکرار یک سفر دریایی است. کسانی که قصد دارند فاصله یونان و ایتالیا را از دریای مدیترانه تماشا کنند، درواقع با پشتوانه یک باور قدیمی شنیدنی دست‌به‌کار شده‌اند؛ کشتی نماد آزادی، ماجراجویی و اکتشاف است. سفری که در گذشته‌های دور پس از ماه‌ها و گاهی سال‌ها، با رسیدن به مقصد (خانه) به‌خوبی به پایان می‌رسید.

تصور کنید پکیج تور یونان ایتالیا را از هلدینگ استارگیت خریداری کرده‌اید و حالا چمدان‌هایتان را با هیجانی وصف‌ناشدنی از لنگرگاه به مقصدی جدید، هدایت می‌کنید. جالب اینجاست که امروزه، بر تعداد ماجراجویان کشتی افزوده شده است و دیگر تمام سفرها به هواپیما و قطار خلاصه نمی‌شود.

انتخاب کشتی‌های تفریحی مدرن در سال‌های اخیر نشان‌دهنده تمایل گردشگران برای تجربه حضور در یک دهکده گردشگری شناور روی آب است. دهکده‌ای با خدمات منحصربه‌فرد شامل استخر، آب گرم، رستوران، مغازه، سینما و تئاتر. نکته جالب در مورد سفر با کشتی کروز، امکان توقف در مقاصد گردشگری بسیار معروف است. این توقف طوری برنامه‌ریزی می‌شود که مسافران می‌توانند در ساعتی مشخص و پس از بازدید از جاذبه‌های شهر موردنظر و گشت در کوچه‌پس‌کوچه‌های آن، به کشتی بازگردند.

تور یونان و ایتالیا با کشتی کروز؛ پیشنهاد روی میز ما

کلیه هم‌وطنان عزیزی که متقاضی مهاجرت به یونان و دریافت اقامت یونان با خرید ملک هستند، در جلسه مشاوره مهاجرت هلدینگ استارگیت راهنمایی‌های جذابی را در مورد سفر دریایی از یونان به ایتالیا نیز دریافت خواهند کرد. بنابراین با یک تیر دو نشان را می‌زنند؛ هم دریافت اقامت یونان و هم شانس سفر به ایتالیا با خرید تور ترکیبی یونان و ایتالیا.

باید عرض کنیم که سفر دریایی با کشتی کروز یعنی تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر در شب. آنچه به نحوی جادویی شما را در خود مبلعد و صبح روز بعد، در شهری بندرگاهی، وادارتان می‌کند تا بیدار شوید! همه‌چیز در یک کشتی آماده و در اختیار شماست.

مدارک لازم برای سفر با کشتی کروز

تور یونان و ایتالیا

فقط کافی است پاسپورت و ویزای شنگن شما تاریخ معتبر داشته باشد. برای آماده‌سازی مدارک خود، در جلسه مشاوره مهاجرت، راهنمایی‌های لازم را دریافت خواهید کرد.

وسایل غیرمجاز برای آوردن به داخل کشتی

مسافران کشتی کروز یونان و ایتالیا مجاز نیستند که الکل، اسلحه گرم، وسایل تیز مانند تیغ و قیچی، مواد منفجره و قابل اشتعال، وسایلی که عناصر حرارتی یا شعله باز دارند ( اتو، اجاق‌برقی، شمع، دستگاه بخور یا کتری) را با خود داخل کشتی بیاورند.

خدمات رایگان در کشتی کروز چیست؟

تقریباً همه سرگرمی‌ها در کشتی رایگان هستند که شامل استفاده از خدمات استخر تا فضاهای بازی، نمایش و دوره‌های متنوع می‌شود.

قیمت بلیط کشتی از یونان به ایتالیا چقدر است؟

قیمت تور یونان ایتالیا با کشتی کروز به متغیرهای زیادی بستگی دارد. توصیه می‌کنیم در زمان قطعی شدن برنامه حرکت خود، پس از تماس با تیم پشتیبانی استارگیت، از قیمت قطعی بلیط استعلام بگیرید.

ایتالیا و آلمان: کشوری برای فوتبال دوستان

ایتالیا و آلمان

ممکن است ازجمله گردشگران ایرانی باشید که تب فوتبال شما را رها نمی‌کند و مرتب بازی‌های دو تیم محبوبتان، آلمان یا ایتالیا، را زیر نظر دارید. اگر ساکن یونان هستید، چه برای تحصیل یا زندگی، یا به‌عنوان گردشگر در این کشور مدتی را سپری می‌کنید، می‌توانید با نگاهی به نقشه زیر، یک تصویر ذهنی کلی از فاصله آلمان تا یونان برای خودتان بسازید. در قدم بعدی، شما آماده خواهید بود تا به‌محض شروع رقابت‌های فوتبال، با در دست داشتن پرچم تیم محبوبتان، رهسپار کشور آلمان شوید. البته همه‌چیز به شانس و برنامه‌ریزی شما برای تماشای رقابت فوتبال از نزدیک، بستگی دارد!

مسافران یونان و ایتالیا در جلسه مشاوره استارگیت

همان‌طور که متوجه شدید، ایتالیا یکی از نزدیک‌ترین کشورهای اروپایی به یونان است. فرقی نمی‌کند که ساکن ترکیه باشید و بخواهید به یونان سفر کنید یا تور ترکیبی یونان ایتالیا را از ما خریداری کرده باشید؛ در هردو حالت، آگاهی از جزئیات ضروری سفر، دید شما را برای یک تجربه منحصربه‌فرد تکرار نشدنی، وسیع‌تر می‌کند.

مشاوران ما در تیم استارگیت مفتخر هستند در کنار ارائه خدمات مهاجرتی شامل انجام تمامی امور اداری، حقوقی، بانکی و مالی، انجام امور مربوط به خرید، اجاره و بازسازی ملک، مشاورۀ مدیریت و راه‌اندازی کسب‌وکار در کشور یونان، مشاوره جهت انتخاب بهترین مدارس و دانشگاه‌ها برای تحصیل فرزندان مهاجران و انتخاب بهترین بیمه خدمات درمانی، راهنمای تمام‌عیاری برای علاقه‌مندان به تجربه سفرهای متفاوت باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر از سفر یونان و ایتالیا، با ما تماس بگیرید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشاوره‌ رایگان تلفنی
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره‌ رایگان تلفنی