برای مهاجرت به یونان استارگیت را دنبال کنید

فاصله یونان تا آلمان چقدر است؟+ بررسی گزینه‌های سفر با انواع حمل‌ونقل

محتویات این نوشته:

شرق اروپا به وجود کشورهای کوچک و دیدنی که دارد، می‌نازد! بنابراین فرصتی عالی برای گردشگران و حتی تاجران فراهم می‌کند تا سفرهای متنوعی را بین دو کشور، تجربه کنند. در این میان، یونان به دلیل دارا بودن ویزای شنگن و حق تردد بدون محدودیت بین کشورهای همسایه و از همه مهم‌تر، امکان تردد آسان از ترکیه، ازجمله کشورهایی است که مبدأ در دسترسی برای ایرانیان به شمار می‌رود. در فهرست کشورهای پرتردد، آلمان قرار دارد که مهاجران یونانی می‌توانند با پاسپورت یونانی و بدون ویزا به آن سفر کنند. در مقاله امروز استارگیت قصد داریم به بررسی فاصله یونان تا آلمان بپردازیم و شرایط مناسب و تردد با انواع وسایل حمل‌ونقل را به‌طور مفصل توضیح دهیم. درصورتی‌که یکی از مسافران مشتاق این مسیر هستید، جزئیات راهنمای امروز، دید کاملاً کافی و درستی برای برنامه‌ریزی و ارزیابی مسافت یونان تا آلمان خواهید داشت. برای خواندن این مقاله به پنج دقیقه زمان، نیاز دارید.

از یونان تا آلمان چند کشور است؟

فاصله یونان تا آلمان

اجازه بدهید یک تصویر کلی از مسافت یونان تا آلمان به شما بدهیم؛ با حرکت از کشور مبدأ (یونان) شما می‌توانید در مسیر سفر خود از کشورهای آلبانی، مقدونیه، مونته‌نگرو، بوسنی و هرزگوین، کرواسی، اسلونی و اتریش دیدن کنید. البته در نظر داشته باشید که این هفت کشور در صورتی به جاذبه سفر از یونان تا آلمان تبدیل می‌شوند که گزینه حمل‌ونقل شما با قطار یا سفر زمینی باشد.

از یونان تا آلمان چقدر راه است؟

بسیاری از ایرانیانی که تجربه سفر از ترکیه تا یونان را داشته‌اند، در مرحله اول سفر خود قطعاً به مسافت و فاصله‌ی یونان تا آلمان هم دقت می‌کنند. این اطلاعات اولیه تأثیر چشمگیری بر میزان آمادگی شما به‌عنوان مسافر حرفه‌ای بین دو کشور خواهد داشت.

برای تخمین فاصله یونان تا آلمان، اصولاً مسیر هوایی را باید در نظر بگیریم که عددی حدود 1610 کیلومتر خواهد بود. دقت کنید که این عدد با توجه به تغییر شرایط جوی و مسائل حاشیه‌ای دیگر ممکن است دچار نوسان شود.

گزینه‌های سفر از مسیر یونان به آلمان

در ادامه قصد داریم دست شما را برای انتخاب نوع حمل‌ونقل باز بگذاریم و ببینیم با هر یک از وسایل نقلیه هواپیما، قطار و خودرو چطور می‌توانید یک تجربه خوشایند و خاطره‌انگیز داشته باشید. همچنین قیمت بلیط یونان به آلمان را، به‌صورت حدودی، با هردو وسیله حمل‌ونقل هواپیما و قطار در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فاصله یونان تا آلمان با هواپیما

خوشبختانه مسافران ایرانی می‌توانند با کمترین دغدغه، سفر هواپیمایی امن و آسوده‌ای را از فرودگاه بین‌المللی آتن به چهار فرودگاه اصلی آلمان ( برلین، فرانکفورت، هامبورگ، مونیخ) داشته باشند. شما می‌توانید با در نظر گرفتن فاصله از کشور مبدأ (فرودگاه آتن) تا یکی از شهرهای مقصد آلمان، پرواز مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

فاصله یونان تا آلمان چقدر است

  • فاصله‌ی یونان تا آلمان – پرواز آتن به برلین حدود 2 ساعت و بیست دقیقه
  • پرواز آتن به فرانکفورت 3 ساعت و پنج دقیقه
  • پرواز آتن به هامبورگ 6 ساعت و 45 دقیقه
  • پرواز آتن به مونیخ 13 ساعت و 9 دقیقه

◄◄ مهم: در نظر داشته باشید که شما می‌توانید با توجه به شهر مقصد خود از کشور آلمان، بلیط پرواز را انتخاب و خریداری کنید. در فهرست فوق تنها به مقاصدی اشاره کردیم که بیشترین پرواز را از کشور یونان داشته‌اند. همچنین ناگفته نماند که برای خرید آسان و فوری بلیت خود می‌توانید به سایت‌های خارجی معتبری مانند travelocity، Google Flights یا Expedia مراجعه کنید.

فاصله یونان تا آلمان با قطار

اگر از جابه‌جایی مکرر در طول سفرهای طولانی خسته نمی‌شوید و از این فرصت برای تماشای جاذبه‌های طبیعی و چشم‌اندازهای مسیر به بهترین نحو ممکن استفاده می‌کنید، قطار یونان به آلمان بهترین پیشنهاد ما به شماست. البته ناگفته نماند که برای سفر از مسیر زمینی یونان به آلمان، هیچ قطاری از یونان وجود ندارد. بلکه شما باید پس از توقف قطار در کشورهای همسایه بلغارستان یا صربستان، سفر خود را به کشور آلمان ادامه بدهید.

فاصله زمینی یونان تا آلمان با خودرو

گزینه سفر زمینی بعدی، سفر با خودرو است. این روش سفر برخلاف سفر با قطار یا هواپیما، به مدارک زیادی نیاز دارد و شما ملزم هستید با ورود به مرز هر کشور، به قوانین مرزی آن توجه داشته باشید. البته این موضوع برای آن دسته از ایرانیانی که مراحل تهیه مدارک برای دریافت گلدن ویزای یونان را پشت سر گذاشته‌اند، چندان چالش بزرگی به شمار نمی‌آید. تنها کافی است مدارک موردنیاز خود را در دسترس قرار بدهید.

سفر زمینی از یونان به آلمان

◄ مهم: فاصله یونان تا آلمان با خودرو حدود 26 ساعت است. البته در نظر داشته باشید که این عدد به‌تناسب شرایط جوی، توقف‌های کوتاه یا طولانی و متعدد شما متغیر است.

سفر زمینی از یونان به آلمان برای چه کسانی لذت‌بخش‌تر است؟

اگر شهروند یونان هستید و پس از دریافت اقامت با یکی از روش‌های خرید ملک یا سرمایه گذاری، در این کشور دوست‌داشتنی و بسیار تماشایی زندگی خود را از سر گرفته‌اید، سفر زمینی برای شما به یکی از خاطره‌انگیزترین تجربه‌های سفر خارجی تبدیل خواهد شد. این سفر به لطف شناخت کافی از یونان و جاده‌های مرزی مرتبط با کشورهای دیگر، قطعاً برای آن دسته از افرادی که قصد سفرهای زمینی را با خودروی شخصی خود دارند، خوشایند خواهد بود.

کدام روش سفر از یونان به آلمان مقرون به‌صرفه‌تر است؟

در کنار آشنایی با فاصله یونان تا آلمان و بررسی گزینه‌های سفر، قطعاً بودجه‌بندی برای شما اهمیت دارد. هر مسافری به این فکر می‌کند که مثلاً قیمت بلیط هواپیما از یونان به آلمان چقدر است یا چقدر برای پرداخت قیمت بلیط قطار از یونان به آلمان باید در نظر بگیرد.

توجه داشته باشید که هر مسیر با توجه به آیتم‌های متفاوتی قیمت‌گذاری می‌شود؛ اگر مایل هستید با خطوط پروازی، سفر کنید، این هزینه به‌تناسب مدت‌زمان پرواز شما و فرودگاه شهر مقصد، متغیر خواهد بود. درحالی‌که هزینه سفر با قطار از یونان به آلمان تحت تأثیر یک سفر چندپایه توقف دار بین کشورهای مختلف قرار دارد.

فاصله یونان تا آلمان با قطار

 

در مورد هزینه سفر زمینی هم باید اضافه کنیم که با توجه به طولانی شدن مسیر، باید انتظار نوسانات قیمت را داشته باشید که هزینه استهلاک خودرو یکی از مهم‌ترین آن‌هاست. ناگفته نماند که هزینه‌های متفرقه به دلیل توقف، خوردوخوراک، اقامت و استراحت را نباید از قلم انداخت.

استارگیت شما را به یک مسافر باتجربه تبدیل می‌کند!

تجربه ثابت کرده است که علاقه‌مندان به دریافت انواع اقامت یونان، پس از اقامت در این کشور و آشنایی بیشتر با شرایط سطح بالای زندگی در آن، مشتاق هستند تا برای سفر از هر نوع دیگری ( تفریحی، تجاری یا تحصیلی) به کشورهای همسایه نیز خود را آماده کنند. دراین‌بین، کشور آلمان ازجمله کشورهای اروپای غربی است که بسیاری از شهروندان یونانی و ایرانیان مقیم این کشور، مایل هستند برای سفر به آن، اقدام کنند. در مقاله امروز استارگیت به بررسی فاصله یونان تا آلمان پرداختیم و از تنوع شرایط سفر با انواع وسایل حمل‌ونقل، بیشتر توضیح دادیم. اکنون شما می‌توانید، در کنار دریافت خدمات اقامتی برای کشور مبدأ (یونان) از تیم مشاوره استارگیت، آماده یک سفر منحصربه‌فرد خارجی دیگر باشید!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشاوره‌ رایگان تلفنی
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره‌ رایگان تلفنی