برای مهاجرت به یونان استارگیت را دنبال کنید

اقامت تمکن مالی یونان در سال 2024

مایل به دریافت مشاورۀ رایگان هستید؟
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان استارگیت در سریع‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.

محتویات این نوشته:

جزئیات اقامت در یونان از طریق تمکن مالی در 2024

اقامت تمکن مالی یونان یا همان اقامت خود حمایتی یونان، یکی از بهترین روش های دریافت اقامت دائم کشور یونان برای افرادی است که دارای سرمایه و کسب و کار در کشور مبدا دارند. در این روش، فرد می بایست حتما درآمد ثابت ماهانه داشته باشد. در اقامت یونان با تمکن مالی، فرد با پرینت گردش حساب بانکی و اجاره مسکن می تواند مراحل ابتدایی دریافت اقامت یونان را پشت سر بگذارد. در اقامت یونان از طریق تمکن مالی، فرد اجازه کار ندارد.

بر اساس آخرین تغییرات در سال 2023 برای کسب اقامت یونان از طریق تمکن مالی (طرح ویزای خود حمایتی) ، می بایست ثابت کنید درآمدی معادل با 2000 – 2500 یورو دارید. علاوه بر آن، برای دریافت اقامت تمکن مالی یونان به صورت دائمی، می بایست ثابت کنید که می توانید سالیانه 24 هزار یورو درآمد داشته باشید. این کار، برای اثبات اقامت تمکن مالی یونان به مدت 1 سال ضروری می باشد.

در این مطلب تمامی شرایط لازم در دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی در سال 2023 بررسی شده است. همچنین اگر سوالی برایتان پیش آمده می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید (موبایل: 09123760297 – تلفن رایگان: 02172265). علاوه بر آن می توانید از فرم بررسی صلاحیت اخذ ویزای یونان به صورت رایگان استفاده کنید.

 

اقامت تمکن مالی یونان، ویزا خود حمایتی یونان

اقامت تمکن مالی یونان

برای مهاجرت به کشور یونان روش‌های گوناگونی وجود دارد مانند اقامت یونان با سرمایه گذاری یا اقامت یونان با خرید ملک، مهاجرت تحصیلی، کاری و غیره. هر متقاضی با توجه به شرایط، امکانات، اهداف و البته سرمایه اولیه خود، یکی از گزینه‌ها را انتخاب می‌کند.

متقاضیان ایرانی نیز می‌توانند از طریق ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری مانند خرید ملک و مستغلات، ثبت شرکت و طرح تمکن مالی یا خود حمایتی، ویزای ازدواج با یک شهروند یونانی و غیره اقدام به مهاجرت به یونان کنند.

از میان روش‌های ذکر شده، اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی جذابیت ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاران خارجی دارد. زیرا دولت یونان، ضمن حمایت طرح اقامت تمکن مالی یونان، شرایط مساعدی برای متقاضیان ارائه می‌کند.

اقامت یونان از طریق تمکن مالی به چه معناست؟

اقامت یونان از طریق تمکن مالی به چه معناست؟

یکی از روش‌های مهاجرت به کشور یونان و دریافت اقامت، از طریق تمکن مالی است. به کمک این روش، متقاضی می‌تواند علاوه بر سکونت در یونان به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز سفر کند و از هر ۶ ماه سال، سه ماه را در این کشورها بماند.

بر طبق قانون این کشور، افرادی که دارای تمکن مالی بالا هستند و در کشورهای عضو اتحادیه اروپا ساکن نیستند، می‌توانند برای گرفتن اقامت کشور یونان با تمکن مالی اقدام کنند. لازم به ذکر است این افراد باید درآمد کافی برای تأمین هزینه‌های زندگی خود و همراهانشان را در یونان داشته باشند و همچنین دولت مجوز کار به آن‌ها نخواهد داد اما می‌توانند در یونان سرمایه‌گذاری کرده و با توجه به حوزه سرمایه‌گذاری خود کسب درآمد یورویی داشته باشند.

اقامت یونان از طریق تمکن مالی یکی از بهترین راه‌های مهاجرت نسبت به سایر کشورهای اروپایی می‌باشد. با این روش متقاضی کارت اقامت دو ساله دریافت کرده و ساکن یونان می‌شود و فرزندان وی اجازه تحصیل رایگان در این کشور را دارند.

در اخذ اقامت تمکن مالی یونان شما به راحتی می‌توانید اقامت خود را تمدید کنید و مانند گلدن ویزای یونان نیازی به حضور مداوم و سکونت در کشور یونان ندارید. دیگر اینکه امکان رفت و آمد به کشورهای حوزه شینگن را دارید و از پرداخت مالیات معاف می‌باشید.

ویزای خود حمایتی چیست؟

ویزای خود حمایتی یونان به شما این امکان را می دهد که برای مدت زمان مشخصی بدون نیاز به حمایت مالی از جانب شخص دیگری و از طریق اثبات تمکن مالی خود با توجه به شرایط مورد نیاز، در این کشور بمانید. برای دریافت ویزای خود حمایتی یونان، باید ثابت کنید که توانایی مالی برای تامین خود در طول مدت اقامت را دارید. این به معنای ارائه شواهدی از درآمد، صورت حساب های بانکی و سایر اطلاعات مالی مرتبط است. همچنین ممکن است لازم باشد مدرک بیمه درمانی و بلیط برگشت به کشور خود را نشان دهید.

هنگامی که ویزای خود حمایتی یونان را دریافت کردید، می توانید از تمام تجربیات شگفت انگیز این کشور لذت ببرید. از آکروپولیس تاریخی و خیابان های جذاب آتن گرفته تا سواحل خیره کننده کرت و جزایر زیبای سانتورینی و میکونوس، با در دست داشتن ویزای خود حمایتی یونان، می توانید جادوی یونان را بدون نگرانی تجربه کنید.

شرایط اقامت یونان از طریق تمکن مالی

شرایط اقامت یونان از طریق تمکن مالی

تأیید صلاحیت فرد به عنوان متقاضی اقامت یونان از طریق تمکن مالی مستلزم داشتن سه شرط اصلی و مهم است:

 • داشتن تمکن مالی کافی برای تأمین هزینه‌های زندگی خود و همراهان بدون نیاز به کار در این کشور، زیرا شما مجوز کار کردن نخواهید داشت. لازم است این تمکن مالی در گردش حساب بانکی شما نشان داده شود یا مدرکی دال بر این وجود داشته باشد مانند سود بانکی، سود سهام، اجازه املاک و مستغلات یا هر روش درآمدزایی به غیر از اشتغال.
 • اثبات قصد عدم اشتغال در ادارات دولتی یونان.
 • دارا بودن درآمد ماهانه 2500 یورو که این میزان در صورت داشتن همراه مانند همسر و فرزند به مبالغی که ذکر شد، افزایش می‌یابد.

در پایان، اشاره به این نکته نیز خالی از لطف نیست که علاوه بر دریافت اقامت از طریق تمکن مالی، شیوه‌های دیگری نیز برای دریافت ویزای یونان وجود دارد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم به صفحۀ اخذ ویزای یونان سری بزنید.

مدارک لازم دریافت اقامت تمکن مالی یونان

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان عبارتند از:

 • اصل گذرنامه جدید متقاضی و همراهان با حداقل 1 سال اعتبار به همراه پاسپورت های قدیمی.
 • اصل شناسنامه متقاضی و همراهان.
 • 2 قطعه عکس 4*6 رنگی با زمانه سفید که کمتر از 6 ماه گرفته شده باشد.
 • گواهی عدم سوء سابقه کیفری متقاضی و همراهان. این گواهی در روز ارائه به سفارت باید کمتر از 1 ماه اعتبار داشته باشد.
 • تایید گواهی سلامت. این گواهی توسط موسسه استارگیت صادر می گردد و با اعتبار کمتر از 1 ماه توسط متقاضی در یکی از مراکز درمانی دولتی به تایید می رسد.
 • گواهی صورت حساب بانکی. ریز گردش 6 ماهه با تراکنش معمول و قابل استناد به همراه نامه تمکن مالی به زبان لاتین.
 • گواهی اشتغال به کار که شامل اصل اسناد رسمی مبنی بر ثبت کسب و کار و مجوزهای قانونی. معرفی نامه روی سربرگ با ذکر سمت و مدت زمان همکاری و حقوق دریافتی بر این اساس که درآمد مکفی جهت اقامت تمکن مالی را اثبات کند. (در صورت دارا بودن فیش حقوقی برای 3 ماه اخیر)
 • مدارک اثبات میزان حقوق و درآمد.
 • اجاره‌نامه املاک و مستغلات با ثبت محضری.
 • مدارک اثبات میزان سوددهی سهام.
 • اصل اسناد ملکی شامل سند قطعی مبایعه نامه و یا قرارداد با کد رهگیری. چنانچه هر یک از املاک مدارکی دال بر اجاره آن ها موجود می باشد، ارائه آن مفید است.

تمامی این مدارک باید توسط دارالترجمه رسمی به تایید وزارت دادگستری و وزارت اور خارجه برسد.

مراحل دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی

مراحل دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی

اقامت تمکن مالی یونان، از برترین شیوه‌های مهاجرتی است که نیاز به سرمایه‌گذاری نداشته و کافی است متقاضی ثابت کند که قادر به تامین هزینه زندگی خود و همراهانش در یونان می‌باشد.  مراحلی که برای گرفتن ویزای تمکن مالی در کشور یونان باید انجام شود به شرح زیر است:

 • اخذ ویزای توریستی و سفر به یونان

در مرحله اول روش دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی فرد متقاضی باید از کشور یونان بازدید کند که برای این کار لازم است ویزای توریستی این کشور از نوع C شینگن را دریافت کند. این سفر برای متقاضی اصلی اجباری و برای همراهان احتمالی اختیاری می‌باشد.

 • باز کردن حساب در یونان

پس از ورود به یونان متقاضی باید در یکی از بانک‌های معتبر این کشور افتتاح حساب کرده و بعد از طی مراحل قانونی مبلغ حدود 25 الی 30 هزار یورو به این حساب واریز کند که در صورت داشتن همراه، این مبلغ بیشتر خواهد شد. بعد از انجام این موارد شخص به ایران برمی‌گردد.

 • ارائه درخواست ویزای تمکن مالی

در ادامه مراحل فوق متقاضی برای دریافت ویزای تمکن مالی یونان درخواست می‌دهد. نتیجه درخواست اصولا بعد از 2 ماه اعلام می‌شود و چنانچه با این ویزا موافقت شود، متقاضی و همراهان او قادر به سفر به یونان هستند.

 • مراحل بایومتریک

مرحله بعد در دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی شامل انجام امور بیومتریک و انگشت‌نگاری و طی یک‌سری امور اداری و امنیتی است.

 • دریافت اقامت

در نهایت پس از گذراندن مراحل فوق متقاضی و همراهان او، اقامت 2 ساله یونان را دریافت خواهند کرد.

اقامت تمکن مالی یونان با موسسه استارگیت

اقامت تمکن مالی یونان با موسسه استارگیت

در پروسه همکاری با موسسه استارگیت، چه سرویس هایی را دریافت می کنید؟

استارگیت، با توجه به اعتبار و سابقه ای که به دلیل تعداد زیاد پرونده‌های موفق دارد، توانسته است تا ارتباطات بسیار خوبی با کشورهای اروپا و آمریکا کسب کند. همچنین هزینه همکاری با موسسه مهاجرتی استارگیت، به دلیل حذف واسطه ها، تقریبا 50 % کمتر از هزینه شرکت ها و موسسات فعال در حوزه مهاجرت به یونان می باشد.

همه نیازهای شما چه در مسیر اخذ اقامت، چه زمانی که در یونان زندگی می کنید، توسط ما انجام می شود. نظیر: تمامی امور اداری، حقوقی، بانکی، مالی، انجام امور مربوط به اجاره و بازسازی املاک، مشاوره مدیریت و راه اندازی کسب و کار در کشور یونان، مشاوره جهت انتخاب بهترین مدارس و دانشگاه ها، همراهی صفر تا صد جهت انتخاب بهترین بیمه خدمات درمانی.

مزایا اقامت یونان از طریق تمکن مالی

کشور یونان به هدف تقویت چرخه اقتصادی خود، برای جذب مهاجر از طریق تمکن مالی اقدام کرده است. در این قسمت برخی از مهم‌ترین مزایای مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی را برای شما آورده ایم:

 • سهولت اخذ ویزای دیگر کشورها مانند آمریکا، کانادا و انگلیس.
 • برخوردار شدن از بیمه‌‌های پزشکی و درمانی معتبر در حد بین‌‌المللی.
 • اخذ مجوز اقامت شینگن در اتحادیه اروپا در کمترین زمان.
 • نیاز نداشتن به سرمایه‌‌گذاری و یا ثبت شرکت در اتحادیه اروپا.
 • تمدید راحت مجوز اقامت.
 • عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی یا یونانی در ابتدای فرآیند اقامت.
 • تردد آزاد و زندگی در کشورهای حوزه شینگن.
 • معافیت از پرداخت مالیات سالیانه.
 • عدم وجود محدودیت سنی.
 • امکان بازنشستگی در یک کشور امن اروپایی.
 • استفاده از حقوق شهروندی این کشور مانند یک یونانی.
 • بهره‌مندی از سیستم آموزشی یونان برای فرزندانتان.
 • امکان سفر بدون ویزا به بیش از 170 کشور.
 • عدم وجود محدودیت سنی برای اخذ اقامت.

معایب و مزایا اقامت یونان از طریق تمکن مالی

معایب اقامت تمکن مالی یونان

اقامت تمکن مالی یونان، در کنار مزایای که دارد، یک سری معایب را نیز به همراه دارد. به عنوان نمونه می توان به این 2 مورد اشاره نمود:

 • نداشتن اجازه کار در کشور یونان.
 • با توجه به تغییرات 2023، سخت گیری های بیشتری در تمدید اقامت می شود و در شرایط حتی ممکن است رد شود.

درآمد لازم برای اقامت یونان از طریق تمکن مالی

از مهم‌ترین موارد مرتبط با اخذ ویزای خود حمایتی یونان، تامین سرمایه مورد نیاز برای اقدام به این روش است. ذکر کردیم که روش گرفتن اقامت یونان از طریق تمکن مالی، مناسب افرادی است که درآمد مکفی داشته و قادر به تامین هزینه‌های زندگی در یونان هستند.

برای این منظور میزان درآمد ماهانه مورد نیاز یک فرد بزرگسال در ایران برای مهاجرت از طریق خود حمایتی 2000 یورو باشد. برای همسر متقاضی این مبلغ به میزان 20 درصد افزایش یافته و به ازای فرزندان زیر 18 سال نیز به اندازه 15 درصد به این مجموع اضافه خواهد شد. این درآمد می‌تواند از محل سود سهام، سود بانکی یا اجاره املاک و مستغلات باشد، بدین معنا که بدون حضور شما نیز کسب درآمد انجام شود.

متقاضی اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی باید ثابت کند که هزینه‌های یک سال زندگی در یونان را داراست. به این ترتیب متقاضی اول باید در حساب بانکی خود حداقل 48,000 تا 65,000 یورو داشته باشد و با افزایش این مبلغ شانس او برای دریافت اقامت بالاتر خواهد رفت و البته لازم است منبع درآمد مشخص باشد. علاوه بر این مبالغ، فرد متقاضی باید برای تامین هزینه‌های درمانی خود و همراهان در طول اقامت در یونان با بیمه قرارداد داشته باشد و خانه‌ای برای سکونت در یونان اجاره کند. از بهترین شهر های یونان برای زندگی و کسب درآمد می‌توان تسالونیکی و آتن را نام برد که البته فقط به این دو خلاصه نمی‌شود.

روش های اثبات تمکن مالی در یونان

روش های اثبات تمکن مالی در یونان

برای اثبات تمکن مالی خود، می‌توانید از چندین روش استفاده کنید. در این مطلب، به بررسی چندین راه اثبات تمکن مالی می‌پردازیم:

 • ارائه صورت حساب بانکی: یکی از روش‌های معمول برای اثبات تمکن مالی، ارائه صورت حساب بانکی است. این صورتحساب باید شامل موجودی کافی و معتبر باشد که نشان دهنده قابلیت پرداخت هزینه‌های مرتبط با اقامت در یونان باشد.
 • ارائه مدارک ملکی: اگر شما دارای ملک در یونان هستید، می‌توانید این ملک را به عنوان دارایی خود ارائه کنید تا بتوانید تمکن مالی خود را اثبات کنید.
 • ارائه سند اعتبار بانکی: سند اعتبار بانکی، مدرکی است که نشان می‌دهد شما قابلیت پرداخت هزینه‌های مرتبط با اقامت در یونان را دارید. این مدرک می‌تواند از طریق بانکی که حساب بانکی در آن دارید، صادر شود.
 • ارائه مدارک مرتبط با شغل: در صورتی که شما دارای شغل و درآمد مناسبی هستید، می‌توانید مدارکی از جمله حقوق‌نامه یا تراز حساب خود را به عنوان مدرکی برای اثبات تمکن مالی ارائه کنید.
 • ارائه مدارک سرمایه‌گذاری: در صورتی که شما به عنوان سرمایه‌گذار در یک پروژه در یونان شرکت کرده‌اید، می‌توانید مدارک مربوط به این سرمایه‌گذاری را به عنوان مدرکی برای اثبات تمکن مالی ارائه کنید.

منابع مالی مورد تایید جهت دریافت اقامت تمکن مالی یونان

برای دریافت اقامت تمکن مالی یونان، فرد باید بتواند منابع مالی خود را به روشی قانونی و معتبر، به مقدار کافی به نمایش بگذارد. در ادامه، به بررسی منابع مالی مورد تایید برای دریافت ویزای تمکن مالی برای مهاجرت به یونان می‌پردازیم

دریافت ویزای تمکن مالی برای مهاجرت به یونان، از متقاضیان نیاز به اثبات توانایی مالی برای پوشش هزینه‌های زندگی و اقامت در این کشور دارد. برای این منظور، منابع مالی مورد تایید باید ارائه شود. منابع مالی مورد تایید شامل مواردی همچون حساب بانکی با موجودی کافی، مدارک مالی مانند بیانیه مالی، اظهارنامه مالیاتی و مستندات دارایی می باشد. همچنین، می توان از سفارت یا کنسولگری یونان در کشور مبدأ تاییدیه ارزیابی مالی نیز دریافت کرد.

متقاضیان باید برای اثبات تمکن مالی خود، مدارک و مستندات کافی را به همراه داشته باشند. همچنین، باید به یاد داشت که میزان و نوع منابع مالی برای دریافت ویزای تمکن مالی بسته به نوع و مدت اقامت متقاضی ممکن است متفاوت باشد. در نهایت، پیشنهاد می‌شود متقاضیان قبل از شروع به ارائه مدارک، با سفارت یا کنسولگری یونان در کشور خود تماس بگیرند تا در خصوص مدارک مورد نیاز و شرایط مربوط به ویزای تمکن مالی، راهنمایی دریافت کنند.

مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی مناسب چه کسانی است؟

مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی مناسب چه کسانی است؟

همانطور که اشاره کردیم اقامت تمکن مالی یونان، مناسب اشخاصی است که سالانه درآمدی ثابت از منابع مختلف مانند حقوق بازنشستگی، اجاره املاک مسکونی و تجاری، سپرده بانکی، سود سهام و غیره بدست می‌آورند. به طور کلی این روش اخذ اقامت برای افرادی با درآمد ثابت و علاقمند به زندگی در کشوری با آب‌وهوای متعادل و جزیره‌های زیبا و فرهنگی نزدیک به فرهنگ ما بسیار دلچسب است. همچنین کسانی که تمایل دارند در کشورهای اروپایی ساکن شوند یا به آن‌ها رفت و آمد داشته باشند، از طریق این روش به هدف خود خواهند رسید. این روش البته منجر به دریافت سریع اقامت برای متقاضی و همراهان او خواهد شد.

شرایط تمدید اقامت یونان از طریق تمکن مالی چگونه است؟

از جمله شرایط مورد نیاز برای تمدید اقامت تمکن مالی یونان، عبارت است از: 5 سال زندگی در این کشور البته بدون جرم و سوءسابقه. علاوه بر آن می بایست در این مدت مالیات ها کامل پرداخت شوند. سپس بعد از گذشت 7 سال، می توان پاسپورت یونان را اخذ نمود.

هزینه اقامت یونان با تمکن مالی

میزان هزینه اقامت تمکن مالی یونان به عوامل مختلفی مانند تعداد افراد خانواده، منابع مالی و سابقه سفر بستگی دارد که توسط وکلای شرکت مورد محاسبه قرار می‌گیرد؛ شما می‌توانید برای کسب اطلاع دقیق از این مطلب با ما تماس بگیرید.

شرایط اخذ ویزای همراه از طریق تمکن مالی

در روش دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی یکی از مشخصه‌های جذاب آن، امکان اخذ ویزای همراه است. بدین صورت که برای خانواده متقاضی یعنی همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال تحت سرپرستی او امکان مهاجرت با این ویزا وجود دارد. کافی است در زمان ارائه مدارک، برای همراهان نیز این مدارک ارائه شود.

توجه داشته باشید که برای فرزندان بالای ۱۸ سال متقاضی جهت مهاجرت به یونان دو راه وجود دارد. در روش اول که اخذ گلدن ویزای یونان است فرزندان باید حداکثر سن ۲۱ سال را داشته باشند. روش دوم مهاجرت تحصیلی برای این افراد است بدین معنا که آن‌ها از یک دانشگاه در یونان پذیرش بگیرند و بتوانند به همراه خانواده به این کشور مهاجرت کنند.

جمع بندی

در این مقاله از موسسه استارگیت دریافتیم که اقامت تمکن مالی یونان، بی‌دردسرترین روش مهاجرتی به این کشور بوده و برای افرادی که قدرت مالی مناسب و تمایل به مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی را دارند بسیار جذاب است. این کشور خوش آب و هوا امکان صدور مجوز اقامت پنج‌ساله با ویزای تمکن مالی را فراهم کرده است بنابراین اگر شما هم واجد شرایط اخذ این ویزا هستید این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا برای مهاجرت به کشور یونان اقدام کنید.

جستجوهای مشابه کاربران:

 • اقامت یونان از طریق تمکن مالی.
 • اقامت یونان با تمکن مالی
 • تمکن مالی برای ویزای توریستی یونان.
 • ویزای خود حمایتی یونان.

سوالات متداول اقامت تمکن مالی یونان

از جمله این سوالات عبارت است از:

چه شرط هایی برای اخذ ویزا خود حمایتی وجود دارد؟

مهمترین آن شرط حضور می باشد. علاوه بر آن افراد متقاضی اجازه کار ندارند و تنها در صورت راه اندزی کسب و کار، می توانند مجوز کار دریافت کنند.

تمکن مالی برای ویزای توریستی یونان چقدرست؟

بر اساس تصمیم مشترک وزیران اتحادیه اروپا، از ۲۴ دسامبر ۲۰۰۷، تمام اتباع غیر اتحادیه اروپا موظف به داشتن حداقل ۵۰ یورو در روز و مبلغ کل ۳۰۰ یورو برای اقامت تا ۵ روز برای ویزای توریستی می باشند.

آیا برای اقامت در یونان نیاز با داشتن سرمایه زیادی دارم؟

برای اخذ اقامت دائم یونان شما نیاز دارید تمکن مالی خود را اثبات کنید که این مستلزم ارائه مدرکی است که ثابت کند شما در ایران ماهانه مبلغ 2500 یورو درآمد دارید که این مبلغ به ازای همسر و هر فرزند اضافه خواهد شد.

آیا می توانم در یونان کار کنم و در عین حال اقامت داشته باشم؟

برای کار کردن در یونان، باید مجوز کار داشته باشید، اما برای اقامت در یونان نیازی به داشتن مجوز کار نیست.

LinkedIn
Telegram
WhatsApp
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارشیا رضایی

سلام. برای دریافت اقامت یونان از طریق تومن مالی، باید بلو پیپر هم داشته باشیم؟ لطفا درباره بلو پیپر توضیح بیشتری بدید. ممنون

زهرا یوسفی

ممنون از مقاله مفیدتون. برای تمکن مالی میتونیم داخل یونان مغازه بخریم و به عنوان کارفرما کسب درامد کنیم یا کلا نمیشه هیچ شغلی داشت؟

مشاوره‌ رایگان تلفنی
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره‌ رایگان تلفنی