برای مهاجرت به یونان استارگیت را دنبال کنید

نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران برای مهاجرت کدام است؟

محتویات این نوشته:

تجربه سفر به کشورهای اروپایی برای آن دسته از ایرانیانی که طعم سفر به کشورهای همسایه ایران را چشیده‌اند، چیز دیگری است! بسیاری از هم‌وطنان ایرانی مشتاق هستند برای تفریح ، تحصیل یا مهاجرت کاری، اطلاعاتی در مورد نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران داشته باشند. احتمالاً زمزمه‌هایی در مورد کشوری که به دروازه اروپا  شهرت پیدا کرده است، شنیده‌اید. اگر قصد دارید این بار قدم‌های بلندتری برای سفر خارجی بردارید، در مقاله امروز استارگیت، تصمیم داریم شما را با یکی از کشورهای اروپایی عضو پیمان‌نامه شینگن و ازجمله مقاصد محبوب ایرانیان، چه ساکن ایران و چه ساکن ترکیه، بیشتر آشنا کنیم. برای مطالعه مقاله امروز بیشتر از پنج دقیقه وقت شما را نمی‌گیریم!

نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران کدام است؟

نزدیک ترین کشور اروپایی به ایران

یونان به‌عنوان دروازه قاره اروپا و عضو اتحادیه اروپا و پیمان‌نامه شینگن، موفق شده است طی سال‌های اخیر، نظر بسیاری از هم‌وطنان ایرانی را برای سفر با اهداف متفاوت، جلب کند. این در حالی است که بسیاری از ایرانیان، چه مقیم کشور ترکیه چه ساکن در خاک ایران، هم به لطف تبلیغات گسترده برای مهاجرت به این کشور خوش آب‌وهوای اروپایی، گام‌هایی را برای دریافت اقامت یونان برداشته‌اند.

اشتیاق مهاجرت ایرانیان به یونان، به‌عنوان نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران، تا جایی است که طرفداران سفر زمینی به یونان با ماشین شخصی رشد بیشتر شده است.

اجازه بدهید در ادامه به بررسی ویژگی‌های کشور یونان و قابلیت‌های مهاجرپذیری آن بپردازیم. همچنین بررسی کنیم که چرا یونان به‌عنوان یکی از کشورهای اروپایی نزدیک به ایران، موفق شده است نظر متقاضیان مهاجرت به این کشور را جلب کند.

یونان به‌عنوان نزدیک‌ترین كشور اروپايي به ايران با داشتن سه فاکتور مهم، یکی از گزینه‌های بالقوه‌ای به شمار می‌رود:

کلکسیون سنت و مدرنیسم

اگر طرفدار آب‌وهوای لذت‌بخش مدیترانه‌ای، پیشینه باستانی درخشان و تحولات مدرن باشید، قطعاً یونان به‌عنوان یکی از کشورهای اروپایی نزدیک به ایران رضایت شما را جلب می‌کند.

درواقع یونان توصیف جذابی است از « آنچه خوبان همه دارند، تو یکجا داری!». بنابراین مشاوران مهاجرت هلدینگ استارگیت با راهنمایی‌های درست، منطقی، کامل و کافی در مورد این کشور خوش پیشینه و همچنین ارائه تصویری از سیستم آموزشی، بهداشتی، زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی، امنیت ملی و سایر ویژگی‌ها، در تلاش هستند بهترین بستر را برای تصمیم‌گیری درست، برای متقاضیان مهاجرت به این کشور فراهم کنند.

بهترین شروع برای مهاجرت کاری

نزدیک ترین کشور به ایران در اروپا

باید اضافه کنیم که نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران، طی دهه اخیر به یکی از گزینه‌های قطعی برای مهاجرت کاری ایرانیان تبدیل شده است.

یونان به لطف بسترسازی هوشمندانه با تکیه‌بر صنعت گردشگری، به یکی از کشورهایی اروپایی با بزرگ‌ترین منابع درآمد کشور از صنعت توریسم تبدیل شده است. بنابراین آن دسته از متقاضیانی که در تلاش هستند با هدف کار در بخش‌های خدماتی ( هتل‌ها، رستوران‌ها) به یونان مهاجرت کنند، می‌توانند پس از شرکت در جلسات مشاوره با وکلای مهاجرت هلدینگ استارگیت، دید بهتری برای تصمیم‌گیری درست پیدا کنند.

ناگفته نماند که بستر مهاجرت برای کار در بخش‌های کشاورزی، معدن، حمل‌ونقل، کارخانه‌های صنایع غذایی و سایر بخش‌ها نیز برای هم‌وطنان ایرانی فراهم شده است.

تحصیل آینده دار

کشور یونان به‌عنوان یکی از نزدیک‌ترین کشورهای اروپایی به ایران، عنوان « کشوری با سیستم آموزشی مناسب» را تصاحب کرده است. بنابراین اگر قصد دارید یک فرصت مطالعاتی و تحصیلی منحصربه‌فرد را کسب کنید، تحصیل در دانشگاه‌های معتبر در نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران را پیشنهاد می‌دهیم؛ سه دانشگاه آتنا، تسالونیکی و کرت لقب شناخته‌شده‌ترین دانشگاه‌های یونان را دریافت کرده‌اند.

آن دسته از متقاضیانی که قصد مهاجرت تحصیلی به یونان را دارند بهتر است در نظر داشته باشند که یک سیستم آموزشی با استانداردهای بالا، اساتید باتجربه و همچنین محتوای آموزشی باکیفیت را انتخاب خواهند کرد. شعار ساختار آموزشی کشور یونان، توسعه مهارت‌های تخصصی و عملی و بسترسازی برای موفقیت‌های شغلی در آینده است.

کشورهای اروپایی نزدیک به ایران

ناگفته نماند که یونان، مخصوصاً شهرهای دانشجویی آتن، تسالونیکی و هراکلیون به لطف داشتن امکانات فرهنگی، تاریخی و تفریحی موفق شده‌اند فضای امن، لذت‌بخش و خاطره سازی را برای دانشجویان فراهم کنند. همچنین وجود زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی، امنیت و فرهنگ زیستی دوست‌داشتنی، زمینه ارتباط مؤثر و سازنده‌ای را بین دانشجویان خارجی و مردم محلی یونان ایجاد کرده است.

اقامت با سرمایه‌گذاری

آن دسته از متقاضیان مهاجرت که قصد سرمایه‌گذاری یا دریافت اقامت یونان با خرید ملک را داشته باشند، با توصیه و راهنمایی‌های کارشناسان مهاجرت هلدینگ استارگیت، قطعاً برای مهاجرت به این کشور دید بهتر و اصولی پیدا می‌کنند.

لطف وجود سواحل متنوع و درخشان و چشم‌اندازهای طبیعی تماشایی، آب‌وهوای مدیترانه‌ای خوشایند، پیشینه تاریخی غنی، اقتصاد پویا در چند دهه اخیر و نزدیکی به کشور ایران، باعث شده است تا نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران، پذیرای تعداد بسیار بالایی از متقاضیان مهاجرت با هدف سرمایه‌گذاری باشد.

کشور یونان برای آن دسته از ایرانیانی که پیش‌ازاین، تجربه زندگی در کشورهای همسایه ایران، ازجمله ترکیه یا دبی، را داشته‌اند و همچنین ساکنان سایر کشورهای اروپایی، به‌عنوان یکی از مقاصد اروپایی مطمئن با تضمین دسترسی به بازارهای اروپایی و استفاده از فرصت‌های تجاری بین‌المللی، شناخته می‌شود.

در جلسه مشاوره مهاجرت به نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران چه می‌گذرد؟

فاصله کشورهای اروپا تا ایران

زمانی که تصمیم می‌گیرید برای ادامه زندگی، پیشرفت و سرمایه‌گذاری بلندمدت، مهاجرت کنید، بدون تردید استفاده از تجربیات اهالی فن که دستی بر آتش دارند و با زیروبم مهاجرت به کشور یونان آشنایی دارند، به کمک شما می‌آید.

هلدینگ استارگیت به در نظر گرفتن فاکتورهای تعیین‌کننده زیر، بهترین نتیجه را در جلسات مشاوره مهاجرت در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد:

  • بررسی فرصت‌های شغلی در یونان
  • آشنایی با سیاست های مهاجرتی
  • معرفی و بررسی سطح زندگی در یونان
  • آشنایی با زبان و فرهنگ کشور یونان
  • سطح امنیت و زندگی پایدار در کشور
  • شناخت شرایط آب‌وهوایی و ویژگی‌های آب‌وهوای مدیترانه‌ای

قدم اول مهاجرت را محکم و حساب‌شده بردارید!

برداشتن اولین قدم برای مهاجرت به نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران یک اقدام سهل ممتنع است! بهترین و اصولی‌ترین کار این است که قدم اول، مشاوره با کارشناسان مهاجرت باشد.

استارگیت به لطف بیش از یک دهه فعالیت حرفه‌ای، هدفمند و متمرکز در حوزه مهاجرت به کشور یونان، موفق شده است با رعایت استاندارهای مهاجرت و دریافت اقامت یونان، خدمات مؤثری را برای بیش از هفت‌صد خانواده ایرانی در نظر بگیرد.

ما در تیم مشاوره استارگیت مفتخریم که کلیه خدمات مهاجرتی شامل انجام تمامی امور اداری، حقوقی، بانکی و مالی، انجام امور مربوط به خرید، اجاره و بازسازی ملک، مشاوره مدیریت و راه‌اندازی کسب‌وکار در کشور یونان، مشاوره جهت انتخاب بهترین مدارس و دانشگاه‌ها برای تحصیل فرزندان شما و انتخاب بهترین بیمه خدمات درمانی را در فرایند اقدام برای دریافت اقامت در نزدیک‌ترین کشور اروپایی به ایران، یونان، برای هم‌وطنان خود در نظر بگیریم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مشاوره‌ رایگان تلفنی
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره با دفتر آتن
مشاوره با دفتر تهران
مشاوره‌ رایگان تلفنی